Cementgebonden PCC-reparatiemortel met snelle uitharding; klasse R3 1-Component, kunststof gemodificeerde, snel afbindende cementgebonden mortel met geïntegreerde corrosie-inhibitor, die voldoet aan de eisen van de klasse R3 volgens EN 1504-3
| Druksterkte | 49,3 N/mm2 |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Formaldehyde | Niet bekend |
| Geografische herkomst | Europa |
| Gewicht (kg) | 12 |
| Gewicht eenheid | emmer |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Houdbaarheid | 12 maanden na productiedatum indien aan de opslagcondities wordt voldaan. |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Korrelgrootte | max. 1,2 mm |
| Losmaakbaarheid | Nee |
| Merk | Sika |
| Opslag | Opslaan in droge omstandigheden, beschermd tegen direct zonlicht en bij temperaturen tussen +10°C en +25°C. |
| Recyclebaar (%) | 0-24% |
| Retourname door leverancier eindelevensduur | Nee |
| Soort mortel | Overig |
| Uitgebreide toelichting 1 | Cementgebonden PCC-reparatiemortel met snelle uitharding; klasse R3 |
| Uitgebreide toelichting 2 | 1-Component, kunststof gemodificeerde, snel afbindende cementgebonden mortel met geïntegreerde corrosie-inhibitor, die voldoet aan de eisen van de klasse R3 volgens EN 1504-3 |
| Verbruik | 1,60 kg mortelpoeder/m²/mm |
| Verpakking | Gerecyclede en/of biobased content 0-24% |
| Verwerkingstemperatuur | 5 - 35°C |
| Verwerkingstijd | +23°C: 20 minuten |