Snelafbindende, flexibele 1-componentige afdichtingsmortel
| Alternatieve artikelcode | 844005 |
| Bekleedbaar | na ca. 2 uur op wanden |
| Brutogewicht (kg) | 18,099 |
| Commerciële omschrijving | Snelafbindende, flexibele 1-componentige afdichtingsmortel |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | 113021801 |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 18,099 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | 1 jaar |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 18 |
| Pottijd | ca. 50 min |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +80 °C |
| Toepassingsgebied | Op balkons en terrassen; in zeer hoog belaste natte bedrijfsruimtes, zoals bv. doucheruimtes in sportaccommodaties, therapieruimtes in ziekenhuizen e.d.; ook bij dikbedmethode met spatlaag; in zwembaden en waterreservoirs in verbinding met keramische bekledingen |
| Uitgebreide toelichting 1 | voor binnen en buiten. Na toevoeging van 18,0 kg poedercomponent op 4,9 l water is SCHÖNOX 1K DS PREMIUM gebruiksklaar. SCHÖNOX 1K DS PREMIUM is scheuroverbruggend en niet waterdoorlatend. Voor bv. balkons, terrassen en zwembaden. Voldoet aan de eisen voor de vochtbelastingssklassen A0 en B0. Door het Duitse bouw- en woningtoezicht goedgekeurd voor het maken van een contactafdichting in hoog belaste natte ruimtes van de belastingsklasse A en B volgens richtlijn A deel 2 cijfer 2.50. |
| Verbruik | ca. 2,6 kg/m² |
| Vervangen door IBC | 0000070720 |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Vorstgedrag | Vorstbestendig |