Coba ASP900 is een afdichtcoating is een product op basis van acrylaatdispersie.
| Commerciële omschrijving | Coba ASP900 is een afdichtcoating is een product op basis van acrylaatdispersie. |
| Consistentie | Pasteus |
| Dichtheid | Ca. 1400 kg/m3 |
| Droogtijd | ca. 12 uur mede afhankelijk van de omstandigheden ter plaatse. |
| Geur | Neutraal |
| Gewicht (kg) | 14 |
| Gewicht eenheid | emmer |
| Houdbaarheid | 365 dagen |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Kleur | Oranje |
| Merk | Coba |
| Opslag | koel en vorstvrij opslaan |
| Overige kenmerken | Leveringsvorm: Pasteus |
| Samenstelling | afdichtingscoating op basis van acrylaatdispersie oranje |
| Toepassing | Natte ruimten |
| Toepassing 2 | Coba afdichtcoating ASP 900 is geschikt voor het afdichten van horizontale en verticale hoekaansluitingen. |
| Uitgebreide toelichting 1 | Coba afdichtcoating ASP 900 is een compound op basis van acrylaatdispersie. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Coba afdichtcoating ASP 900 is geschikt voor het afdichten van horizontale en verticale hoekaansluitingen op beton, kalkzandsteen, cement- en gipsgebonden pleisterwerk, cellenbeton, gipsblokken, gipskarton- en gipsvezelplaten en watervast multiplex. Coba afdichtcoating ASP 900 is scheurbestendig en blijvend elastisch. Bij een vormvaste hoekaansluiting is het aanbrengen van één laag afdichtcoating ASP 900 voldoende. In alle andere gevallen is een combinatie met Kimband ASP 910 vereist om scheurvorming te voorkomen. Niet geschikt voor toepassing buitenshuis en permanent natte toepassingen, zoals zwembadbassins. |
| Uitgebreide toelichting 3 | Scheurbestendig|Blijvend elastisch|Eenvoudig verwerkbaar |
| Uitgebreide toelichting 4 | Blijvend elastisch |
| Verbruik | ca. 0,25 kg/m2 |
| Verwerkingstemperatuur | tussen 5°C en 25°C |
| pH-waarde | Ca. 8,5 |