Een kant-en-klare gipsmortel (pleistergips) met een aanvang afbindtijd na ca. 20 minuten, conform BRL 4201, Kiwa K2572. Snelband is een pleistergips waarin toeslagstoffen gebruikt zijn, die grotere laagdiktes en een snelle afbindtijd bevorderen.
| ADR | Nee |
| Alternatieve artikelcode | 00029002 |
| Beoogd gebruik [GPC] | Stucwerk |
| Breedte [GPC] | 480 |
| Brutogewicht (kg) | 25,1 |
| Brutogewicht [GPC] | 25,1 |
| Code KOMO keurmerk [GPC] | Ja |
| Diepte [GPC] | 130 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Ja |
| Droogtijd | 72 - 720 |
| Droogtijd [GPC] | 3-30 dagen |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Eisen verwerking [GPC] | zie technischblad website Knauf |
| Functionele naam [GPC] | handgips voor binnen |
| Gewicht eenheid | st |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte [GPC] | 540 |
| Houdbaarheid | 8 mnd in ongeopende verpakking |
| Indicatie kant & klaar [GPC] | Nee |
| Intrastatcode | 25202000 |
| KOMO certificaat | K2572/03 |
| KOMO keur | Ja |
| Kleur | Wit |
| Kleur (detail) [GPC] | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Kleurfamilie [GPC] | Wit |
| Kortingsgroep | Handgipsen |
| Kwaliteitskeurmerk | KOMO 2572 |
| Laagdikte | minimaal 10 mm |
| Laagdikte | 10 |
| Materiaal | Gips|Pleister |
| Materiaal | Gips |
| Materiaal [GPC] | Anders |
| Materiaal van doeloppervlak [GPC] | Muren |
| Maximale laagdikte [GPC] | 30 |
| Merk | Knauf |
| Minimale verwerkingstemperatuur [GPC] | + 5 ºC |
| Netto gewicht [GPC] | 25 |
| Netto inhoud - maateenheid [GPC] | kg |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opslag | Droog en beschermd tegen vochtigheid, bij voorkeur op houten pallets. |
| Percentage recyclebaar | 0-24% |
| Profielbreedte | 10 |
| Rendement condities [GPC] | bij 10 mm laagdikte in m2 |
| Rendement per verpakking [GPC] | 3,2 |
| Safety Data Sheet [GPC] | Ja |
| Substantie [GPC] | Poeder |
| Toepassing | Het is een binnenpleister voor handmatige verwerking in één laag geschikt op alle steenachtige wanden en plafonds, inclusief keukens en badkamers in woningen. Niet geschikt voor vochtige bedrijfsruimtes. Tevens geschikt voor pleisterdragers, zoals Knauf Stucplaten en Stucanet. |
| Toepassing [GPC] | Het is een binnenpleister voor handmatige verwerking in één laag geschikt op alle steenachtige wanden en plafonds, inclusief keukens en badkamers in woningen. Niet geschikt voor vochtige bedrijfsruimtes. Tevens geschikt voor pleisterdragers, zoals Knauf Stucplaten en Stucanet. |
| Type basisverf [GPC] | Anders |
| Type pleisterwerk/stucco [GPC] | Gips |
| Uitgebreide toelichting 1 | Een kant-en-klare gipsmortel (pleistergips) met een aanvang afbindtijd na ca. 20 minuten, conform BRL 4201, Kiwa K2572. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Snelband is een pleistergips waarin toeslagstoffen gebruikt zijn, die grotere laagdiktes en een snelle afbindtijd bevorderen. |
| Uitvoering | Poeder |
| Variant [GPC] | Snelband - Gipspleister |
| Verbruik | ca. 8,3 kg per 10 mm/m² |
| Verbruik | 8 |
| Verpakking | zak |
| Verwerking | Handmatig |
| Verwerkingstemperatuur | minimaal + 5 ºC |
| Volledige omschrijving [GPC] | Snelband |