Handpleister met een kortere afbindtijd, ideaal voor renovatieklussen. Goldband Quick is een handpleister die een mooi resultaat geeft. De pleister heeft een hoge opbrengst en een korte verwerkingstijd. De pleister is door zijn toeslagstoffen geschikt voor kleinere laagdiktes. Een kant-en-klare gipsmortel (pleistergips), conform BRL 4201, Kiwa K2572.
| ADR | Nee |
| Alternatieve artikelcode | 00029037 |
| Beoogd gebruik [GPC] | Stucwerk |
| Brandklasse | A1 |
| Brandklasse norm | EN 13501-1 |
| Brandklasse normnaam | Brandclassificatie van bouwproducten en bouwdelen - Deel 1: Classificatie op grond van resultaten van beproeving van het brandgedrag |
| Breedte [GPC] | 480 |
| Brutogewicht (kg) | 25,1 |
| Brutogewicht [GPC] | 25,1 |
| Buigkracht | 1,0 N/mm2 |
| Diepte [GPC] | 130 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Ja |
| Droogtijd | gemiddeld 7 dagen (afhankelijk van laagdikte, luchtvochtigheid, omgevingstemperatuur en ventilatie) |
| Droogtijd | 72 - 720 |
| Droogtijd [GPC] | 3-30 dagen |
| Drukvastheid | > 2,0 N/mm |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Eisen verwerking [GPC] | zie technischblad website Knauf |
| Functionele naam [GPC] | handgips voor binnen |
| Gewicht eenheid | st |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte [GPC] | 540 |
| Houdbaarheid | 8 mnd in ongeopende verpakking |
| Indicatie kant & klaar [GPC] | Nee |
| Intrastatcode | 25202000 |
| Kleur | Wit |
| Kleur (detail) [GPC] | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Kleurfamilie [GPC] | Wit |
| Korrelgrootte | 1,2 mm |
| Kortingsgroep | Handgipsen |
| Kwaliteitskeurmerk | KOMO 2572 |
| Laagdikte | minimaal 5 mm |
| Laagdikte | 5 |
| Materiaal | Gips|Pleister |
| Materiaal | Gips |
| Materiaal [GPC] | Anders |
| Materiaal van doeloppervlak [GPC] | Muren |
| Maximale laagdikte [GPC] | 30 |
| Merk | Knauf |
| Minimale verwerkingstemperatuur [GPC] | + 5 ºC |
| Mortelgroep | B4/20/2 (EN 13279-1) |
| Netto gewicht [GPC] | 25 |
| Netto inhoud - maateenheid [GPC] | kg |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Omschrijving brandklasse | Onbrandbaar |
| Opbrengst | 100 kg levert circa 112 liter pleister |
| Percentage recyclebaar | 0-24% |
| Profielbreedte | 5 |
| Rendement condities [GPC] | bij 5 mm laagdikte in m2 |
| Rendement per verpakking [GPC] | 6 |
| Safety Data Sheet [GPC] | Ja |
| Substantie [GPC] | Poeder |
| Toepassing | Binnenpleister voor handmatige verwerking in één laag. |
| Toepassing [GPC] | Binnenpleister voor handmatige verwerking in één laag. |
| Toepassingsgebied | Geschikt voor alle steenachtige ondergronden in alle typen ruimtes/gebouwen. Niet geschikt voor vochtige bedrijfsruimtes. Tevens geschikt voor pleisterdragers, zoals Knauf Stucplaten en Stucanet. Door de kortere afbindtijd is Goldband Quick perfect te gebruiken voor renovatieklussen. |
| Type basisverf [GPC] | Anders |
| Type pleisterwerk/stucco [GPC] | Gips |
| Uitgebreide toelichting 1 | Handpleister met een kortere afbindtijd, ideaal voor renovatieklussen. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Goldband Quick is een handpleister die een mooi resultaat geeft. De pleister heeft een hoge opbrengst en een korte verwerkingstijd. De pleister is door zijn toeslagstoffen geschikt voor kleinere laagdiktes. Een kant-en-klare gipsmortel (pleistergips), conform BRL 4201, Kiwa K2572. |
| Uitvoering | Poeder |
| Variant [GPC] | Goldband Quick - Gipspleister |
| Verbruik | 4,5 kg/m2 |
| Verbruik | 4,5 |
| Verpakking | zak |
| Verwerking | Handmatig |
| Verwerkingstemperatuur | minimaal + 5 gr C |
| Volledige omschrijving [GPC] | Handpleister |