| Afwerking | sendzimir verzinkt |
| Alternatieve artikelcode | 101300.0100 |
| Breedte (mm) | 30 |
| Gatenpatroon | 5/3-2/4,5-1/6,5 |
| Hoogte (mm) | 2 |
| Intrastatcode | 73084000 |
| Materiaal | staal |
| Merk | Gebroeders Bodegraven (GB) |
| Oppervlaktebescherming | sendzimir verzinkt |
| Schroef meegeleverd (ja/nee) | Nee |
| Toepassing | Te gebruiken bij steigerplanken van 32 mm dikte |
| Verzet | 0 mm |
| Vloerhoogte | 200 mm |
| Zelfborend | Nee |