| Alternatieve artikelcode | 14281324 |
| Breedte (mm) | 177 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 132 |
| Dekkende breedte (mm) | 132 mm |
| Fabriek | Lantenne Vertiere |
| Gewicht | 2,5 |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcode [GPC] | 935 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | FR |
| Lengte (mm) | 472 |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 380 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 310 mm |
| Nabewerking | Edel-engobe |
| Oppervlak | Glad |
| Panlatafstand | 310 - 380 |
| Panmodel | Actua 10 LT |
| Pantype | Vlak |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Vlak |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Vorm | Vlak |
| Vorm | Vlakke pan (FLT) |