Heraklith A2 Afbouwpaneel is een volledig afgewerkt rechthoekig en vlak houtwolpaneel voor het akoestisch en decoratief afwerken van wanden en plafonds.
| Afmeting | 1200x600x25 mm |
| Akoestische isolatie | Ja |
| Bekleding achter-/onderzijde dampdicht | Nee |
| Bekleding voor-/bovenzijde dampdicht | Nee |
| Brandklasse | A2-s1,d0 |
| Brandklasse norm | EN 13501-1 |
| Brandklasse normnaam | Brandclassificatie van bouwproducten en bouwdelen - Deel 1: Classificatie op grond van resultaten van beproeving van het brandgedrag |
| Breedte (mm) | 600 |
| Commerciële omschrijving | Heraklith A2 Afbouwpaneel is een volledig afgewerkt rechthoekig en vlak houtwolpaneel voor het akoestisch en decoratief afwerken van wanden en plafonds. |
| Diktetolerantie volgens EN 13162 | T1 |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | W4302APCPR |
| Druksterkte | 0,2 MPa |
| Geldende EN normering | EN 13168 Fabrieksmatig vervaardigde producten van houtwol (WW) |
| Geluidsabsorptiecoëfficient NEN ISO 354 | 0,35 |
| Geluidsabsorptieklasse (EN-ISO 11654) | D |
| Geluidsabsorptie aw | 0,35 |
| Geschikt voor gevel | Nee |
| Geschikt voor plafond | Ja |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Geschikt voor vloer | Ja |
| Geschikt voor wand | Ja |
| Gewicht (kg) | 12 |
| Gewicht eenheid | m2 |
| Hoogte (mm) | 25 |
| Intrastatcode | 68080000 |
| Isolatiewaarde Rd (m2K/W) | 0,25 |
| Kantafwerking algemeen | [AK01] Facet rondom |
| Kleur | Natuurtint |
| Kortingsgroep | Houtwol |
| Lengte (mm) | 1200 |
| Materiaal | Houtwol |
| Materiaal bekleding achter-/onderzijde | Geen |
| Materiaal bekleding voor-/bovenzijde | Houtwolcementplaat |
| Merk | Knauf Insulation |
| Met decoratieve afwerking | Ja |
| Met spijkerflenzen | Nee |
| Omschrijving brandklasse | Praktisch niet brandbaar, geringe rookproductie, geen productie van brandende delen |
| Oppervlak | Vezelbreedte: 1,0 mm |
| Overige kenmerken | Vezelbreedte: 1 mm |
| PEFC Certificaat | Ja |
| PEFC Certificaatnummer | SKH-PEFC-COC-5045 |
| PEFC Codering | 100% PEFC Origin |
| RAL-code | RAL 1015 |
| Randafwerking | Recht |
| Thermische isolatie | Ja |
| Toepassing | Parkeergarages en kelders, loggia's en balkons, Technische ruimten |
| Uitgebreide toelichting 1 | Heraklith A2 Afbouwpaneel is een volledig afgewerkt rechthoekig en vlak houtwolpaneel met A2 brandklasse. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Tot 60 minuten brandweerstand mogelijk | Goede akoestische eigenschappen | Vochtongevoelig en schimmelwerend | Esthetische afwerking |
| Uitgebreide toelichting 3 | Optie 1: Standaard gespoten in natuurtint [RAL1015], Optioneel in Wit[RAL9003] en RAL kleuren | Optie 2: Standaard vezelbreedte 2.0mm, optionele vezelbreedte 1.0mm |
| Uitvoering | Plaat |
| Vervanger van IBC | 0003151652 |
| Zelfklevend | Nee |