| Accucapaciteit | 9,0 Ah |
| Afmeting | 443x305x331 mm |
| Breedte (mm) | 305 |
| Elektrische spanning | 54V XR FLEXVOLT |
| Gewicht (kg) | 10,253 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 331 |
| Kortingsgroep | B04 |
| Lengte (mm) | 443 |
| Merk | DeWalt |
| Oplader | 8A |
| Verpakking (lijst) | TSTAK |
| Vervanger van IBC | 0006026188 |