Knauf MP 75 MP75 spuitgips pleistergips machinegips Knauf MP 75 SL pleistergips heeft een hoge opbrengst en een lange verwerkingstijd. De pleister is door zijn toeslagstoffen geschikt voor grotere laagdiktes. Machinepleister met grove vulstoffen.
| ADR | Nee |
| Alternatieve artikelcode | 5378 |
| Beoogd gebruik [GPC] | Stucwerk |
| Breedte [GPC] | 290 |
| Brutogewicht [GPC] | 25 |
| Diepte [GPC] | 135 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Ja |
| Droogtijd | 72 - 720 |
| Droogtijd [GPC] | 3-30 dagen |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Eisen verwerking [GPC] | zie technischblad website Knauf |
| Functionele naam [GPC] | machinegips voor binnen |
| Gewicht eenheid | zak |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte [GPC] | 580 |
| Houdbaarheid | 4 mnd in ongeopende verpakking |
| Indicatie kant & klaar [GPC] | Nee |
| Intrastatcode | 25202000 |
| Kleur | Wit |
| Kleur (detail) [GPC] | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Kleurfamilie [GPC] | Wit |
| Kortingsgroep | Machinegipsen |
| Laagdikte | minimaal 10 mm |
| Laagdikte | 10 |
| Materiaal | Gips|Pleister |
| Materiaal | Gips |
| Materiaal [GPC] | Anders |
| Materiaal van doeloppervlak [GPC] | Muren |
| Maximale laagdikte [GPC] | 40 |
| Merk | Knauf Nederland BV |
| Minimale verwerkingstemperatuur [GPC] | + 5 ºC |
| Netto gewicht [GPC] | 25 |
| Netto inhoud - maateenheid [GPC] | kg |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opslag | Droog en beschermd tegen vochtigheid, bij voorkeur op houten pallets. |
| Percentage recyclebaar | 0-24% |
| Profielbreedte | 10 |
| Rendement condities [GPC] | bij 10 mm laagdikte in m2 |
| Rendement per verpakking [GPC] | 3,2 |
| Safety Data Sheet [GPC] | Ja |
| Substantie [GPC] | Poeder |
| Toepassing | Alle steenachtige wanden en plafonds binnenshuis zijn geschikt om de pleister op aan te brengen, inclusief keukens en badkamers in woningen. Ook is de pleister bij uitstek geschikt voor pleisterdragers zoals stucplaten of Stucanet. MP 75 SL heeft een langere afbindtijd dan de MP 75 NL en heeft grovere vulstoffen. Door deze grove vulstoffen blijft het materiaal op grotere laagdiktes mooi staan en zakt niet uit. Alleen in zakwaren leverbaar. |
| Toepassing [GPC] | Alle steenachtige wanden en plafonds binnenshuis zijn geschikt om de pleister op aan te brengen, inclusief keukens en badkamers in woningen. Ook is de pleister bij uitstek geschikt voor pleisterdragers zoals stucplaten of Stucanet. MP 75 SL heeft een langere afbindtijd dan de MP 75 NL en heeft grovere vulstoffen. Door deze grove vulstoffen blijft het materiaal op grotere laagdiktes mooi staan en zakt niet uit. Alleen in zakwaren leverbaar. |
| Type basisverf [GPC] | Anders |
| Type pleisterwerk/stucco [GPC] | Gips |
| Uitgebreide toelichting 1 | Knauf MP 75 MP75 spuitgips pleistergips machinegips |
| Uitgebreide toelichting 2 | Knauf MP 75 SL pleistergips heeft een hoge opbrengst en een lange verwerkingstijd. De pleister is door zijn toeslagstoffen geschikt voor grotere laagdiktes. |
| Uitgebreide toelichting 3 | Machinepleister met grove vulstoffen. |
| Uitvoering | Poeder |
| Variant [GPC] | MP 75 SL |
| Verbruik | ca. 8,6 kg per 10 mm/m² |
| Verbruik | 8 |
| Verpakking | zak |
| Verwerking | Machinaal |
| Verwerkingstemperatuur | minimaal + 5 ºC |
| Volledige omschrijving [GPC] | Machinegips |