Knauf MP 75 MP75 spuitgips pleistergips machinegips
| ADR | Nee |
| Alternatieve artikelcode | 23971 |
| Beoogd gebruik [GPC] | Stucwerk |
| Breedte [GPC] | 480 |
| Brutogewicht [GPC] | 25 |
| Diepte [GPC] | 130 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Ja |
| Droogtijd | 72 - 720 |
| Droogtijd [GPC] | 3-30 dagen |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Eisen verwerking [GPC] | zie technischblad website Knauf |
| Functionele naam [GPC] | machinegips voor binnen |
| Gewicht eenheid | zak |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte [GPC] | 540 |
| Houdbaarheid | 8 mnd in ongeopende verpakking |
| Indicatie kant & klaar [GPC] | Nee |
| Intrastatcode | 25202000 |
| Kleur | Wit |
| Kleur (detail) [GPC] | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Kleurfamilie [GPC] | Wit |
| Kortingsgroep | Machinegipsen |
| Kwaliteitskeurmerk | KOMO 2572 |
| Laagdikte | minimaal 10 mm |
| Laagdikte | 10 |
| Lijn [GPC] | MP75 |
| Materiaal | Gips|Pleister |
| Materiaal | Gips |
| Materiaal [GPC] | Anders |
| Materiaal van doeloppervlak [GPC] | Muren |
| Maximale laagdikte [GPC] | 30 |
| Merk | Knauf Nederland BV |
| Netto gewicht [GPC] | 25 |
| Netto inhoud - maateenheid [GPC] | kg |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Percentage recyclebaar | 0-24% |
| Profielbreedte | 10 |
| Rendement condities [GPC] | bij 10 mm laagdikte in m2 |
| Rendement per verpakking [GPC] | 3,2 |
| Safety Data Sheet [GPC] | Ja |
| Substantie [GPC] | Poeder |
| Type basisverf [GPC] | Anders |
| Type pleisterwerk/stucco [GPC] | Gips |
| Uitgebreide toelichting 1 | Knauf MP 75 MP75 spuitgips pleistergips machinegips |
| Uitvoering | Poeder |
| Variant [GPC] | mp 75 |
| Verbruik | ca. 9 kg per 10 mm/m2 |
| Verbruik | 8 |
| Verpakking | zak |
| Volledige omschrijving [GPC] | Machinepleister |