| Accucapaciteit | 5,0 Ah |
| Afmeting | 985x320x153 mm |
| Breedte (mm) | 320 |
| Elektrische spanning | 18V XR |
| Gewicht (kg) | 6,218 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 153 |
| Kortingsgroep | B03 |
| Lengte (mm) | 985 |
| Merk | DeWalt |
| Oplader | 4A |
| Verpakking (lijst) | DOOS |
| Vervanger van IBC | 0006025626 |